OSTATNÍ

Kompletní nápovědu k e-shopu AMSBus.cz naleznete v e-shopu v odkazu Nápověda (ZDE).

PDF e-jízdenku zaslanou po zaplacení e-mailem lze použít jako daňový doklad pro uplatnění v účetnictví a pro odpočet DPH. E-jízdenka vydaná v e-shopu AMSBus.cz splňuje náležitosti zjednodušeného daňového dokladu dle zákona o DPH č. 235/2004 v platném znění.  Žádný jiný doklad (fakturu) proto vystavit nelze.

Přesné informace o umístění zastávek, které dopravci využívají a kterých jsou v systému tisíce, nemáme bohužel k dispozici. Informujte se prosím přímo u dopravce, který je uveden na Vaší jízdence. Po vyhledání spojení na https://idos.idnes.cz a po kliknutí na číslo linky uvidíte informace o lince zadané dopravcem. Obvykle zde bývá kontakt na dopravce. 
Případně zkuste použít portál mapy.cz (https://mapy.cz/).

AMSBus.cz není dopravce, nemá žádné řidiče a za přepravu nezodpovídá. V případě, že nereklamujete nevyužitou jízdenku (informace o reklamaci naleznete ZDE), se stížností na řidiče, způsob přepravy apod. se prosím obracejte na dopravce spoje.  
Po vyhledání spojení na https://idos.idnes.cz a po kliknutí na číslo linky uvidíte informace o lince zadané dopravcem. Obvykle zde bývá kontakt na dopravce.

Kontaktujte dopravce, který spoj provozuje a jehož spojem jste cestovali. Je uveden na jízdence. Někteří dopravci mají také na webových stránkách sekci Ztráty a nálezy. Po vyhledání spojení na https://idos.idnes.cz a po kliknutí na číslo linky uvidíte informace o lince zadané dopravcem. Obvykle zde bývá kontakt na dopravce.

OSTATNÍ