ÚČET A REGISTRACE

Kompletní nápovědu k e-shopu AMSBus.cz naleznete v e-shopu v odkazu Nápověda (ZDE).

Registraci lze provést v záložce PŘIHLÁSIT (https://amsbus.cz/prihlasit/). Z úvodní obrazovky zvolte možnost “Registrovat“ nebo přes záložku PŘIHLÁSIT zvolte "Registrace do systému“. Po registraci je na e-mail zaslaná zpráva s výzvou k aktivaci. Pro dokončení registrace je nutné během 24 hodin od vložení registračních údajů účet aktivovat. Aktivaci účtu AMSBus.cz provedete kliknutím na odkaz uvedený v e-mailu. Jestliže tak neučiníte, registrační údaje budou systémem automaticky vymazány.

Registraci doporučujeme, ač není pro přímý nákup on-line povinná. Využijete však její výhody:

  • jízdenky na vybrané spoje můžete předběžně rezervovat a nákup tak odložit na později.
  • vyhnete se případným problémům s doručením e-jízdenek (doručovací adresu systém nastaví při nákupu automaticky z registrace).
  • získáte přístup do historie svých nákupů (záložka MOJE NÁKUPY). Zde je možné e-jízdenky tisknout bez čekání na jejich doručení e-mailem a také je vracet bez použití kódu e-jízdenky.

O zrušení registrace můžete požádat přes formulář Zákaznické podpory e-shopu AMSbus.cz - viz odkaz "Zákaznická podpora“ (nebo ZDE).

Po přihlášení zvolte v úvodní obrazovce záložku ZMĚNIT PROFIL. Následně bude zobrazen formulář uživatelského profilu se všemi dosud zadanými údaji, které je možno měnit. Po vyplnění požadovaných změn pokračujte tlačítkem ”Změnit profil“.
E-mailovou adresu měnit nelze. V případě, že budete používat jinou e-mailovou adresu nebo jste zadali e-mailovou adresu chybně, je nutno vytvořit novou registraci.

Použijte nabídku “Zapomenuté heslo“ v záložce PŘIHLÁSIT. Po zadání požadovaných údajů Vám systém vygeneruje a zašle heslo nové. V případě problémů kontaktujte podporu systému přes odkaz ”Zákaznická podpora“.

ÚČET A REGISTRACE