VRÁCENÍ PENĚZ

Kompletní nápovědu k e-shopu AMSBus.cz naleznete v e-shopu v odkazu Nápověda (ZDE).

Peníze vrací e-shop AMSBus.cz v případě, že e-jízdenku včas vrátíte (dle podmínek příslušného dopravce) anebo na základě oprávněné reklamace. 
Informace o vracení jízdenek naleznete ZDE, informace o reklamaci ZDE.

Zpracování vrácenek a bankovní převod trvá cca 3 pracovní dny. Částka pak může být ve výpisu příchozích plateb připsána zpět k datu nákupu jízdenky, případně s datem zaúčtování na Vašem účtu, proběhlo-li později.
Proces vrácení peněz probíhá automaticky a nelze do něj nijak zasahovat ani ho urychlit.

Peníze vrací platební brána, přes kterou byla jízdenka zaplacena, automaticky zpět na účet, ze kterého byla jízdenka uhrazena. Do tohoto procesu nelze nijak zasahovat. Informujte se v bance, jakým způsobem takovou přijatou platbu vypořádá. Každopádně e-shop AMSBus.cz může peníze zaslat na jiný účet jedině v případě, že by je banka odmítla s tím, že např. účet neexistuje a vrátila nám je zpět. Pokud tedy provedete vrácení a do několika pracovních dnů nebudete mít peníze k dispozici na původním účtu, obraťte se na Zákaznickou podporu e-shopu AMSBus.cz ZDE.

Zkontrolujte si příchozí platby ode dne nákupu jízdenky, protože přijímací banka vrácenou částku může připsat zpět s datem nákupu (případně s datem zaúčtování na Vašem účtu, proběhlo-li později) a nikoliv k datu, kdy se peníze skutečně vrátily zpět na účet.

Peníze vrací platební brána, přes kterou byla jízdenka zaplacena, automaticky zpět na účet, ze kterého byla jízdenka uhrazena. V případě platby kartou na účet, ke kterému byla příslušná platební karta vydána. E-shop AMSBus.cz čísla účtů nezná.

VRÁCENÍ PENĚZ