ZMĚNA JÍZDENKY

Kompletní nápovědu k e-shopu AMSBus.cz naleznete v e-shopu v odkazu Nápověda (ZDE).

Údaje na e-jízdence nelze dodatečně nijak měnit. V případě potřeby jízdenku vraťte a zakupte jinou. Informace o vrácení naleznete ZDE.

E-jízdenka je platná pouze na spoj, který je na ní uveden. Údaje na ní nelze dodatečně nijak měnit a není možné ji použít na jiný spoj. V případě potřeby e-jízdenku vraťte a zakupte jinou. Informace o vrácení naleznete ZDE.

Jestliže dopravce vybraného spoje umožňuje nákup jízdenky na konkrétní sedadlo, lze ho během nákupu vybrat z plánku autobusu. Pokud ho nevyberete, přidělí ho e-shop automaticky. Po zaplacení nelze sedadla nijak měnit.
Někteří dopravci neumožňují při nákupu v e-shopu AMSBus.cz výběr konkrétních sedadel a přiděluje je po zaplacení jízdenky automaticky rezervační systém dopravce, nikoliv AMSBus.cz. Změna sedadel není ani v tomto případě možná.  

Údaje na e-jízdence nelze dodatečně měnit. Lze zakoupit novou e-jízdenku a původní vrátit. Informace o vrácení naleznete ZDE
Při kontrole je cestující povinen prokázat nárok na slevu, kterou má na e-jízdence uvedenou, jinak řidič e-jízdenku neuzná a ta propadá bez náhrady. Žádný rozdíl v ceně u řidiče doplatit nelze. 

Údaje na e-jízdence nelze dodatečně měnit. Lze zakoupit novou e-jízdenku a původní vrátit. Informace o vrácení naleznete ZDE.  
Další informace ohledně jména cestujícího naleznete ZDE.

ZMĚNA JÍZDENKY